wtorek, 17 lutego 2009

Hola !!

Jak zauważyliście na moim blogu od miesiąca nie było żadnej notki;/;/ jest mi przykro z tego powodu, ale moje pasje i zainteresowania nie pozwalają mi na prowadzenie tego bloga. Ale uprzedzam !! Zawieszenie nie oznacza końca działalności wwwrbd.blox.pl Nie usunę bloga z sieci, ponieważ włożyłam w niego dużo pracy i prowadzenie go sprawiało mi przejmność. Co więcej, dodam, że chcę wrócić z nową oprawą, z nowym wyglądem bloga i z jeszcze lepszymi notkami.

Niewiem ile będzie trwało zawieszenie, nie chce Wam obiecywać daty, bo gdybym wtedy nie wróciła, może bylibyście zawiedzeni. Postaram sie, żeby przerwa trwała krótko, a podczas niej, gdy może w końcu znajdę chwilę wolnego, uda mi się zgromadzić więcej materiałów i zdjęć do notek.

Bardzo bym chciała zebyście podczas przerwy pisali komentarze na temat notki: ,,Z planu teledysku". Ponieważ niewiem czy mam dalej  pisać ten wątek, po oskarżeniu mnie o skopiowanie jej.

Prosze Was o pomoc w tej sprawie :)

pozdrawiam;*******

09:42, klaudyna1395
Link Komentarze (17) »
sobota, 17 stycznia 2009

Niedawno Dulce Maria wzięła udział w sesji zdjęciowej do grudniowego wydania meksykańskiego magazynu Donde Ir. Była ona kręcona w niebieskiej scenerii, która niewątpliwie pasuje do Dulce:)

Moim zdaniem na zdjęciach Dulce wyszła rewelacyjnie:) Oto niektóre z nich:  

Oto nagranie z przygotowań do sesji. Widać na nim, że Dulce dobrze się bawiła na planie. Zobaczcie sami:)

http://www.youtube.com/watch?v=Ov-AOL0xKHM

źródło: dulcemaria.org

                        

Dulce Maria zostawiła wiadomość na swoim FaceBooku bohaterki swojej nowej telenoweli ,,Verano de Amor" - Dulce Maria(Miranda Perea). Wiadomość jest krótka, ale Dulce pyta co robimy i mówi żebyśmy nie przegapili telenoweli.

,,Cześć, przesyłam Wam mnóstwo buziaków, podczas gdy my nagrywamy, myślę, że nie zapomnicie o telenoweli, bo jest bardzo zabawna, kocham Was, dziękuje za Wasze wsparcie".

                    

Dulce Maria mówiła o Rebelde w rozmowie w Domingo Escpectacular, razylijskim programie na kanale TV Record.

,,Jesteśmy bardzo różnymi osobami i młodzi ludzie widzą w nas siebie jak w lustrze. Jednak nie tylko jesteśmy gwiazdkami, które śpiewają, ludzie się mylą... my również płaczemy, śmiejemy się i marzymy".

Anahi dodała: ,,Bez względu na wiek, rasę czy religię, jesteśmy wszyscy młodzi i szukamy tylko miłości. Czasami mamy problemy, które sprawiają, że jesteśmy smutni".

źródło: www.grupo-rbd.pl

 

12:07, klaudyna1395 , Dulce Maria
Link Komentarze (3) »
piątek, 16 stycznia 2009

Elite Way School jak każda elitarna szkoła wymaga od uczniów. Jednym z tych obowiązków jest noszenie mundurków. Może zauważyliście, że w II temporadzie są one inne od tych, które nosili w I temporadzie. Wydaje mi się, że zmieniają się one rocznikowo ale nie jestem pewna. Co Wy o tym sądzicie?? Piszcie w komentarzach swoje propozycje:))

Oto ,,zbiór" wszystkich mundurków noszonych przez zbuntowanych uczniów Elite Way School xD

                        1. Mundurek pierwszy(I temporada)

                           2. Mundurek drugi(I temporada)

                         3. Mundurek trzeci(II i III temporada)

                                   

                         4. Mundurek czwarty(II i III temporada)

źródło: własne

czwartek, 15 stycznia 2009

                 

Mimo iż jak narazie nie zmieniły stanu cywilnego wydjae się, że serca obu dziewczyn są już zajęte. Mowa o Dulce Marii i Anahi. Co do Any to żadna nowinka, gdyż od dawna wiadomo, że aktorka i piosenkarka jest związana z Rodrigiem Ruiz de Teresą.

                    

                   Dulce ma nową miłość!

Natomiast Dulce wraz z rozpoczęciem nagrań do swojej najnowszej telenoweli ,,Verano de Amor" rozpoczęła również romantyczny związek z Pablo Lyle - aktorem, który również gra we wspomnianej wcześniej telci. Na pytania o pojawieniu sie nowej miłości Dulce odpowiedziała: ,,Ja jestem otwarta i zobaczymy co się stanie"

Jednak Dulce nie potwierdziła, ani nie zaprzeczyła swojego związku z Pablo. Powiedziała dziennikarzom, ze skupia się na pracy i jest szczęśliwa.

Oto link z meksykańskiego programu, na którym widać Dulce i Pabla całujących sie podczas wypadu do centrum handlowego na obrzeżach Meksyku.

http://www.youtube.com/watch?v=22uPR9E2OAE

 

Co dziwniejsze...

Według bloga Wida de Celebridad fani Dulce, nie zgadzają sie na jej związek z 21 - letnim aktorem i modelem Pablo Lyle. Artykuł zapewnia, że otrzymano mnóstwo e-maili z krytyką na nowego partnera Dulce, gdzie podważona została jego orientacja seksualna: ,,był spotykany w barze dla gejów w Meksyku".

Portal mówi, ze większość e-maili to rady dla Dulce. Jeden z nich mówi: ,,Dulce otwórz oczy, on Cie tylko wykorzystuje".

                                   Anahi mężatką?

Wbrew zaprzeczeniom Anahi, ze nie bierze ślubu ze swoim partnerem Rodrigiem Ruiz de Teresą, ta plotka może szybciej niż przypuszczano okazać się prawdą. Siostra Anahi, Marichelo powiedziała w radiu, że wykonawczyni ,,Salvame" nie potrzebuje pomocy w organizacji ślubu.

Marichelo zauważyła, że Anahi jest ,,ekspertką w tej dziedzinie". Chociaż nie ma potwierdzonej wiadomości, meksykański portal internetowy zapewnia, że w ten poniedziałek Anahi przygotowuje swój ślub, który ma się odbyć w wilii w porcie w Acapulco.

           a Maite samotna i... gotowa na miłość

Maite Perroni wypowiedziała się w wywiadzie dla meksykańskiej telewizji ,,Hoy" o swoich planach i uczuciach.

Na chwilę obecną zajmie się filmem, ale w przyszłości nie wie nie wie czy będzie chciała kontynuować swoją karierę jako solistka, gdyż śpiewanie daje jej dużo satysfakcji.

Na koniec zapytano ją czy jest gotowa na nową miłość?

Maite odpowiedziała, ze narazie nie musi sie śpieszyć, wszystko jest dobrze i może cieszyć sie tym etapem, w którym jest.

,,Jest czas na poznanie się, pobycie ze sobą, i zobaczymy co będzie potem. Jeśli miłość przyjdzie nie będzie pytać, ani zawiadamiać" - zakończyła Maite  

źródło: www.grupo-rbd.pl

Kochani!

Nastepna osoba chciałaby skopiować notkę. Ok, wolę o tym wiedzieć niż żeby później być niemile zaskoczona, ale tak do innych osób: nie korzystajcie zbytnio z mojej dobroci, ponieważ może sie ona kiedyś skończyć:)

pozdrawiam Was wszystkich;***********

14:10, klaudyna1395 , Newsy
Link Komentarze (1) »
wtorek, 30 grudnia 2008

         

,,Zbuntowani" w II temporadzie nie zwalniają tempa. Nie zabraknie...

                                  ... miłości

                                 

Po wyjeździe Nica do Izraelu Lupita będzie tęsknić za swoim ,,mężem" co nie przeszkodzi nowym uczniom Elite Way School zakochać się w niej. Pierwszy będzie Leonardo, ale Lupita odrzuci chłopaka gdyż ciągle jeszcze będzie żyła nadzieją, że Nico wróci. Jednak brak e-maili i telefonów od ukochanego będzie coraz bardziej pozbawiał Lupe nadziei. Dziewczyna nawet nie zauważy, że do jej serca zacznie wkradać się nowy uczeń Santos, który zakocha się w niej. Po wielu perypetiach Lupita i Santos wyznają sobie miłość i będą już razem do końca telenoweli:)

                       

Nowy i chyba najpoważniejszy związek zawrze również Vico, chociaż początkowo nic na to nie wskazywało. Rocco nie zwracał uwagi na Vico, gdyż uważał ją za puszczalską. Czas mijał. Vico rozstała się z Giovannim, miała zranione serce, a Rocco przekonał się do niej. Zanim wyznali sobie miłość w Puerto Vallarta Rocco musiał długo walczyć o serce Vico, zagoić jej rany w sercu po Giovannim i sprawić by zakochała się na nowo. W nim. Opłaciło się. Vico zobaczyła jak bardzo Rocco na niej zależy i sama zrozumiała, że również go kocha:)

                 

                                              ... przyjaźni

                             

Przyjaźń również zobaczymy w II temporadzie. I to nie tylko za sprawą nowych uczniów(przykład: Lola i Bianca), ale również starszych ,,lokatorów" Elite Way School. Choć na początku I temporady nic na to nie wskazywało Mia i Roberta coraz częściej zaczną odnajdywać wspólny język. Staną się dla siebie coraz bliższe i będą sobie pomagać.

            

                                       ... rozczarowania

                         

Miłość Tea i Jose wydawała się poważna. Wiele przeszli, oboje cierpią z powodu rodziców, lub ich braku. Gdy Teo zdał sobie sprawe w I temporadzie, że kocha Lujan ona stała się niedostępna. Więc tym bardziej wydawało się, że po wyznaniu miłości będą już razem. Nic bardziej mylnego. Miłość Jose i Tea  zostanie wystawiona na próbę na początku II sezonu gdy Lujan stanie się zazdrosna o Lupe. Wyjdą zwycięsko, a ich związek jeszcze bardziej się umocni. Jednak nie aż tak mocno by Teo nie uległ urokowi Raquel, która zarzuciła na niego parol. Jose dowie się o tym, po czym zerwie z Teem. Będzie rozczarowana i załamana. Z czasem jednak Teo zrozumie, ze to nie Raquel, a Jose Lujan jest jego prawdziwą miłością. Spróbuje ją odzyskać...

                      

               ... wątka z historii ,,kto się czubi ten się lubi"

                            

Ich wzajemne dogryzania w I sezonie nie raz mogły rozbawić. Ale za maską: ,,nie nawidzę Cię" kryje się miłość. Alma i Franko w II temporadzie będą stawać się sobie coraz to bliżsi, chociaż nie oznacza to, że nie będzie ich sprzeczek:) Finał ich milości zobaczymy dopiero w ostatnim odcinku III sezonu.

                 

                                  ... rozstań

                

Oboje zwariowani imprezowicze. Tworzyli zgraną parę, ale ich związek nie przetrwa. Wszystko za sprawą Pilar, która uknuła intryge przeciwko ich związkowi. Da Vico list do Giovanniego, popryskany damskimi perfumami by oddała go Giovanniemu. Vico otworzy list, który będzie niby od jakiejś Natashy i zadzwoni pod podany numer. Nie będzie miała pojęcia, że po drugiej stronie telefonu stoi Pilar, która mówi zmienionym głosem. Vico zarzuci zdradę Giovanniemu i zerwie z nim. Gio będzie załamany, Vico również będzie zraniona, ale pozostanie nieugięta.

 

                    

                                    ... chwili zgrozy

                        

Szczęśliwi, uśmiechnięci, zrelaksowani. Tacy są teraz Mia i Miguel. Mimo iż całe wakacje przebywali w Monterrey postanowią przedłużyć te wakacje. Zakochani i szczęśliwi wyjadą bez wiedzy rodzicó do Cancun gdzie będą tylko we dwoje. Jednak nie będą mieli pojęcia, że właśnie wyjazd do Cancun rozpocznie dramatyczną przygodę. Mia i Miguel popłyną na ,,wyspę miłości". Gdy tam będą cieszyć się swoją miłością MyM nie spostrzegną, że łódka odpłynęła, a oni zostali uwięzieni na wyspie. Mało tego, Mia i Miguel pokłócą sie, po czym Mia zniknie i spadnie ze skały. Miguel znajdzie ukochaną, która wkrótce zachoruje na groźną chorobę tropikalną. Gdy Miguel pójdzie szukać pomocy Mia pożegna się z ukochanym i ze swoim tatą w pożegnalnym liście. Gdy nadpłynie łódka - pomoc Miguel przybiegnie do Mii i znajdzie pożegnalny list. Będzie zrozpaczony, pewny, że Mia umarła. Jednak po chwili Mia odzyska przytomność i zakochani wrócą do Meksyku

                   

                                      ... zemsty

Gaston po raz kolejny pokaże swoją prawdziwą twarz.

Gdy pewnego dnia nieznani porywacze porwą Miguela Mia będzie zrozpaczona. Gaston będzie ją bardzo pocieszać i służyć pomocą. Porywacze w końcu zadzwonią w sprawie okupu. Mia wraz z Frankiem pojadą na miejsce spotkania. Porywacze uderzą Franka do nieprzytomności po czym wezmą okup nie oddając zakładnika. Wtedy na motorze nadjedzie Gaston. Pojedzie do kryjówki porywaczy i na oczach Miguela pobije sprawców porwania. Tym samym wydarzeniem przekona do siebie i Mię i Miguela! MyM nie będą mieć pojęcia o tym, że Gaston wynajął porywaczy i zaplanował całe to wydarzenie.

               

                       ... powrotów z przeszłości

W połowie II temporady Roberta wpadnie pod koła motocyklisty Martina Cascady. Mężczyzna stwierdzi, że dziewczyna bardzo przypomina jego matkę z młodości. A gdy w jego ręce wpadnie gazeta, na której okładce będzie Alma Rey i Roberta Pardo Martin nie będzie już miał wątpliwości: Roberta jest jego córką! Z nowym image jako Octavio Reverte zjawia się w Elite Way School i przyjmie posadę nauczyciela plastyki. Od razu wzbudzi podejrzliwość Almy...

Jak to możliwe by mężczyzna był ojcem Roberty? Otóż przed laty Alma i Octavio byli w sobie zakochani. Spędzili ze sobą noc, był to z resztą pierwszy raz Almy. Roberta jest właśnie owocem tej jednej nocy. Później Alma i Octavio obiecali do siebie pisać i dzwonić, ale różne koleje losu ich rozdzieliły. Alma związała się z Antonim Pardo i myślała, że Roberta jest właśnie jego córką. Prawda wyjdzie na jaw dopiero w III temporadzie. Roberta nie będzie chciała znać rodziców, ale później zrozumie i przebaczy Almie i Octavio.

              

                           ... przebojów RBD

            

II temporada będzie obfitować w nowe hity RBD. Będą to piosenki z drugiej płyty RBD ,,Nuesto Amor". Usłyszymy między innymi: ,,Nuestro Amor", ,,Aun Hay Algo", ,,Tras de Mi" i ,,Que hay detras".

                

W II sezonie nie zabraknie również dużej dawki humoru zapewnionej przez ,,zbuntowanych" uczniów Elite Way School:)

          

jak widać ,,Zbuntowani" pozostaną takimi samymi jakimi są:D z poczuciem humoru, ze swoimi problemami i kompleksami, sercem miłości i dobroci, chociaż nieraz los postawi przed ich nogami kłody. Jednak oni zawsze będą ,,Zbuntowani" !!

                   

źródło: własne

15:18, klaudyna1395 , Zbuntowani
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 29 grudnia 2008

Kochani!!

Po prawie pół roku od zakończenia emitowania przez stację TV 4 I temporady ,,Zbuntowanych" dziś o godzinie 19.00 w tej samej stacji zacznie być puszczana II temporada :)

Kto będze próbował zniszczyć miłość Mii i Miguela? Kto skradnie zranione serce Vico? 

Wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się w notce poniżej:)

Przed każdą temporadą ,,Zbuntowani" musieli odbyć sesję zdjęciową promującą każdy sezon. Oto zdjęcia, które powstały przed rozpoczęciem nagrań do II temporady

źródło zdjęć: rbdmusic.info

w II temporadzie nie zabraknie nowych twarzy, które wpłyną na losy głównych bohaterów. Za sprawą nowych uczniów i nie tylko pojawi się miłość, zazdrość, rywalizacja, przyjaźń i wiele innych uczuć.

Max będzie nową miłością Celiny. Pokocha ją ze wzajemnością bezwarunkowo. Gdy już ich miłosć ujrzy światło dzienne wkrótce okaże się, że Celina spodziewa się dziecka. Początkowo będzie tą wiadomością załamana, ale później wszystko się ułoży. Rodzina zaakceptuje jej nowego ukochanego, a Celina i Max zostaną szczęśliwymi rodzicami Maxa Juniora. Ich wątek będzie obejmował II i III temporadę. 

Po rozstaniu MyM w życiu Miguela pojawi się na krótko Romina, z którą się zwiąże. Jednak nie będzie to żadne poważne uczucie, a Romina pojawi się tylko w kilku odcinkach. Miłość Mii i Miguela powróci ze zdwojoną siłą po czym Miguel rozstanie sie z Rominą.

Leonardo Francisco będzie kuzynem Thomasa oraz obiektem westchnień Loli. Poznamy go jeszcze przed rozpoczęciem roku szkolnego gdyż Thomas przyprowadzi go na imprezę Diega. Od razu między nim a gospodarzem dojdzie do sprzeczki, a dziewczynom od razu przypadnie do gustu. Leonardo pojawi się w Elite Way dzięki stypendium. Parol na niego będzie zakładać nie tylko Lola, ale również Celina. Jednak Leo zbytnio nie będzie na nie zwracać uwagi gdyż pokocha Lupitę. Dziewczyna jednak ze względu na swoją miłość do Nico i wiedzy o tym, że Loli podoba się Leonardo odrzuci jego miłość. Wywodzący się z niższej klasy społecznej będzie głównym zagrożeniem dla Mauricia.

! W Leonarda wciela się Eleazar Gomez. Jest on bratem Zoraidy Gomez, która w ,,Zbuntowanych" wciela się w Jose Lujan.

Martin Reverte a tak naprawdę Octavio Cascada pojawi sie w połowie II temporady. Mężczyzna po przypadkowym spotkaniu z Robertą uświadomi sobie, ze dziewczyna jest jego córką, gdyż przed laty był on związany z Almą. By bliżej poznać córkę Octavio pod przybranym nazwiskiem i z nowym image zjawia się w Elite Way School jako nauczyciel plastyki. Od samego początku wzbudzi podejrzliwość Almy...

Agustina będzie uczennicą Elite Way School. Po pewnym czasie nauki czternastoletnia dziewczyna ze wzajemnością zakocha się w Giovannim. Będzie to mocne uczucie, jednak bez przyszłości ze względu na wiek Agustiny. I ona i Giovanni zmuszeni byli pogodzić się z rozstaniem.

Anita zajmie miejsce Caty po jej odejściu w kawiarni. Bardzo sympatyczna i zdolna dziewczyna. Zdobędzie przychylność uczniów. Jednak Anicie najbardziej przypadnie do gustu Thomas. Chłopak jednak nie będzie zwracał uwagi na nią gdyż najpierw będzie zakochany w Sol, a później w Pilar. Anita będzie dla Thomasa jedynie pomocą w nauce gdyż podczas wakacji to właśnie ona pomogła mu zdaniu wszystkich egzaminów, a później czasami wyręczała go w odrabianiu lekcji.

Rocco Bezauri to syn znanego architekta. Zamknięty w sobie indywidualista, trochę arogancki, wywyższa się, ma swój własny świat, w którym istnieje tylko kamera i zdjęcia. Prawdziwy artysta. Rodzice postanowili zapisać go do szkoły z internatem by otworzył się na innych. Rocco z powodu swojego charakteru nie będzie zbyt lubiany wśród rówieśników, ale powoli zacznie się zmieniać. Swoj udział będzie miała w tym również Vico, w której Rocco po pewnym czasie się zakocha. Wykaże się dużą wytrwałością i upartością gdyż będzie musiał długo walczyć o serce ukochanej.

Bianca D'Light również dołączy w II temporadzie do uczniów Elite Way School. To zdolna i inteligentna dziewczyna z rozbitej rodziny. Przesadnie chroniona przez matkę nie sprawia kłopotów. W Elite Way School jej przyjaciółką zostanie Lola Fernandez, a jej serce skradnie Rocco.

Santos na początku edukacji w Elite Way School będzie ,,na marginesie" klasy. Sympatyczny i przystojny chłopak. Zostanie obiektem westchnień Loli, ale to właśnie Lupicie uda się skraść jego serce. Po wielu perypetiach będą razem. Santos zajmie miejsce Nica w sypialni poprzednika, Miguela i Tea, stając się również przyjacielem współlokatorów.

Dolores Fernandez zwana ,,Lolą" jest przyrodnią siostrą Lupity. W Elite Way School będzie przebywać na stypendium. Zaprzyjaźni się z Biancą, którą czasami będzie poniewierać. Od początku nie będzie ukrywać tego, że nie przepada za swoją siostrą. Jej serce skradnie Leonardo, a później Santos. Jednak czternastoletnia, rozkapryszona dziewczyna szybko spostrzeże, że chłopaki w których się zakochała darzą miłością jej siostrę, przez co jeszcze bardziej znienawidzi Lupe. Na jaw wyjdzie również prawda o pochodzeniu Loli, która stanie się kopią Roberty. Otóż Dolores została adoptowana przez ojca Lupe i ,,swoją matkę". Wówczas gniew Loli o Lupe nie będzie miała granic.

                                         

Sol de la Riva jest córką dyplomaty. Marzy o tym by zostać modelką i to właśnie z tego powodu rodzice umieścili ja w Elite Way School. Chcą wybić córce z głowy modeling. Sol jest zawistną i rozpieszczoną dziewczyną. Za wszelką cenę będzie chciała strącić Mię z tronu księżniczki Elite Way. Ku niezadowoleniu Mia's Club Sol zamieszka wraz z nimi w pokoju. Panna de la Riva będzie zazdrościła Mii wszystkiego co ma. Zaczynając od Miguela, a kończąc na... szkolnym łóżku, o które będzie nieraz kłócić się z Mią.

 

,,Sabrina jak ta czarownica" - tak przywita Mia Sabrinę po powrocie z Paryża. I nic bardziej mylnego nie mogła powiedzieć! Otóż Sabrina odkąd pozna Miguela będzie zaginała na niego parol, a w III temporadzie dzięki swoim kłamstwom i podłemu charakterowi doprowadzi do największego kryzysu w miłości Mii i Miguela i omal jej nie rozbije.

źródło: własne

PS jedna dziewczyna napisała do mnie prośbę o skopiowanie notki. I zgadzam się na to:) 

cieszę się, że mnie o to zapytałaś, ponieważ uniknę rozczarowania gdy być może otworzę to forum:) ;**

Kochani!!

jeszcze jedna sprawa. Chciałam Wam serdecznie podziękować za to, że tak licznie odwiedzacie mojego bloga:) wczoraj padł rekord - mój blog odwiedziło 577 osób i jak dla mnie to bardzo dużo:) tym bardziej, ze ostatnią notkę napisałam prawie tydzień temu:/ dziękuje Wam również za wszystkie komentarze i oczywiście piszcie następne:D ;*****

wtorek, 23 grudnia 2008

Mimo iż RBD oficjalnie zakończyło swoje występy na scenie i koncertowanie być może EMI Music Mexico wkrótce ujawni listę piosenek, które będą sie znajdować się na nowej płycie RBD ,,Despues de todo"(,,Mimo wszystko").

Płyta zawiera 12 piosenek, w tym dwie skomponowane przez Dulce Marię: ,,Camino el Sol"(Droga do słońca) i ,,Un dia mas"(jeden dzień więcej).

Piosenka o tytule ,,Nunca desir adios"(nigdy nie powiemy żegnaj) została skomponowana przez sześciu członków grupy i ich producenta Pedro Damiana.

Pierwszy singiel ,,Lo que queria"(co chcemy) zacznie być puszczany w radiach od stycznia przyszłego roku. Klip ma powstać w późniejszym czasie w Meksyku.

                          Y no puedo olvidarte

Grupa, która swoją karierę zaczęła od telenoweli dla nastolatków, powiedziała w niedzielę ,,żegnaj" do rozemocjonowanych wszystkich swoich naśladowców.

Piosenka ,,Y no puedo olvidarte" przyczyniła się do zbiorowej histerii fanów zebranych w niedzielę w Palacio de los Deportes w Madrycie podczas pożegnalnego koncertu RBD.

Fani grupy narodzeni nową telenowelą młodzieżową głośno nucili tekst ,,No encuentro aun algun motivo yo para entender que todo termino"(Nie znalazłem jeszcze żadnych powodów, żeby zrozumieć, że wszystko skończyło się).

źródło: www.grupo-rbd.pl

12:54, klaudyna1395 , Newsy
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 22 grudnia 2008

               

Muzyczny fenomen dekady RBD wczoraj 21 grudnia 2008r. powiedział ,,żegnajcie" po czterech latach bicia rekordów, zdobywania serc milionów ludzi na całym świecie.

Anahi, Dulce Maria, Maite Perroni, Christopher Uckermann, Alfonso Herrera i Christian Chavez wczoraj zaprezentowali się fanom po raz ostatni jako zespół w Palacio de los Deportes w Madrycie(Hiszpania).

Koncert, który rozpoczął sie o godzinie 18.00 bez wątpienia był magiczny, pełen wspomnień i fanów, którzy przybyli tej nocy aby cieszyć sie i śpiewać piosenki RBD po raz ostatni...

RBD powstało 4 października 2004r. na potrzeby telenoweli ,,Rebelde", która była impulsem do kariery szóstki jej wokalistów, którzy stali sie rozpoznawani na całym świecie

Muzyczny fenomen pobił nie jeden rekord w sprzedaży płyt i obecności fanów na koncertach, wypełniając po brzegi stadiony wielu państw, oraz objawił się jako zespół pop najbardziej odnoszący sukcesy w ostatniej dekadzie.

Pedro Damian był twórcą tego marzenia, które zaznaczyło sie w życiu wielu nastolatków na całej planecie, przekazując pozytywne przesłania na każdym koncercie.

Anahi, Dulce, Maite, Christian, Alfonso i Christopher chociaż będą kontynuować swoją karierę indywidualnie i z pewnością z dużym sukcesem, nigdy nie zapomną miłości i sympatii jaką obdarzyli ich ludzie, którzy pozwolili im spełnić największe marzenie w swoim życiu.

RBD podczas tej przygody odwiedziło takie kraje jak: Stany Zjednoczone, Gwatemala, Honduras, El Salvador, Kostarykę, Panamę, Portoryko, Dominikanę, Kolumbię, Wenezuelę, Peru, Ekwador, Boliwię, Brazylię, Paragwaj, Urugwaj, Chile, Argentynę, Hiszpanię, Francję, Hiszpanię, Słowenię, Serbię, Rumunię i Wyspy Kanaryjskie. 

Oto filmik promujący ostatni koncert RBD w Madrycie

  http://pl.youtube.com/watch?v=-EVR2Yu8Noo

RBD na pożegnalnym koncercie zaśpiewało swoje wielkie przeboje. Oto kilka z nich:

Celestial http://www.youtube.com/watch?v=mvd1sJo66b0

Solo Quedate en Silencio http://www.youtube.com/watch?v=uuv9awgTxmI

Salvame podczas, którego Anahi cały czas płakała: http://www.youtube.com/watch?v=fP3fN-R4WCg

Un poco de tu amor http://www.youtube.com/watchv=yyqI3GU77G4&feature=related

Y no puedo olvidarte http://www.youtube.com/watch?v=LrSWxGTwmtY

Hoy que te vas http://www.youtube.com/watch?v=uROzajZd1AM&feature=related

Otro dia que va http://www.youtube.com/watch?v=52vo7F5q6lA&feature=related

Inalcanzable http://www.youtube.com/watch?v=op1hMZn4Y7Q&feature=related

Ser o Parecer http://www.youtube.com/watch?v=oyg44cA8RUQ&feature=related

Aun Hay Algo http://www.youtube.com/watch?v=JMpvftT-GyU&feature=related

Rebelde http://www.youtube.com/watch?v=P0ejOZmneww&feature=related

Poncho, Dul, Any i Ucker przemawiają http://www.youtube.com/watch?v=kGIlturlB4s&feature=related

źródło notki: grupo-rbd.pl

źródło filmików: www.youtube.com

 

15:54, klaudyna1395 , Newsy
Link Komentarze (1) »
wtorek, 16 grudnia 2008

                                

Kilka dni temu ukazały się zdjęcia z sesji Dulce Marii do jej najnowszej telenoweli ,,Verano do Amor". Oto one:

!! Aby powiększyć zdjęcie wystarczy na nie kliknąć:)

 

 

 

źródło: www.ultimatedulcemaria.com

14:33, klaudyna1395 , Dulce Maria
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 15 grudnia 2008

                                

Bardzo ważna wiadomość dla wszystkich fanów ,,Zbuntowanych"!  

Dnia 29 grudnia o godzinie 19.00 na TV 4 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek II temporady ,,Rebelde" !! To wspaniała wiadomość!! :)

,,Zbuntowani" powracają na polskie ekrany i będą emitowane o godzinie 19.00 od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni świątecznych:)na stacji TV 4.

Doczekaliśmy się II temporady w Polsce !! 

Pozdrowienia dla Wszystkich Rebeldomaniaków!!:) ;*****

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17